Čís. položky 7034

2 Famille Rose-Teller,

2 Famille Rose-Teller, - Letní aukce

China, 18. Jh., Porzellan, farbig gemealter floraler und Vogeldekor, Dm. 23 und 23,2 cm etwas best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

2 Famille Rose-Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013