Čís. položky 7065

Pester Taktstock,

Pester Taktstock, - Letní aukce

Holz, Silbermontierung, Glas- und Schmucksteincabochons, Länge 44 cm, Meisterzeichen, Pester Windhundkopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pester Taktstock,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013