Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034263/0004

Robert Roubin *

(Schwaz i. Tirol 1943 geb., tätig in Salzburg, Oberalm) Das angefüllte Sofa, signiert unten rechts: R. Roubin, kolorierte Radierung, Nr. 13/13, ca. 7,6 x 7,6 cm, verglast, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

19.10.2017 - 16:24

Vyvolávací cena:

Robert Roubin *

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.10.2017 - 16:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2017