Čís. položky 7910

Marie Vrba, 20. Jhdt.

Marie Vrba, 20. Jhdt. - Letní aukce

Tänzerinnen, signiert M. Vrba,Öl auf Karton, 60 x 44 cm, Passep., gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Marie Vrba, 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 10.07.2013