Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.) Ohne Titel, signiert Anzinger, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße 30,5 x 44,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
24.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Siegfried Anzinger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 13.06. - 21.06.2013 |