1 Kruzifix, 1 Madonna, 1 Skulptur "Hl. Florian", 2 Engelsköpfe
aus Holz geschnitzt, 1 Porzellanzierfigur, 1 Ikone mit Metalloklad
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.06. - 26.06.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring
- Fingerspitzenformer