Čís. položky 7000

Italo-Flämische Schule, 17. Jhdt.

"Der Dionysosknabe mit Traube"Öl auf Leinwand, doubliert, 59 x 75 cm, restauriert Ruf 1600

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

20.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 20.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.06. - 20.06.2013