Čís. položky 139-095482/0027

Vase, Gouda, Holland, um 1915

Vase, Gouda, Holland, um 1915 - Secese a umění 20. století

Keramik, farbig staffiert; stilisierter floraler Dekor; Unterseite in Unterglasur beschriftet: 595 Pricess Ivora 19(?)15 Gouda Holland HS(?); H. 9,7 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

12.02.2018 - 15:13

Vyvolávací cena:

Vase, Gouda, Holland, um 1915

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.02.2018 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Exhibition: online