Čís. položky 7905

Laszlo Neogrady *

Laszlo Neogrady * - Starožitnosti, Obrazy

(Budapest 1896-1962) Herbstliche Flusslandschaft, signiert Neogrady Laszlo, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Laszlo Neogrady *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013