Čís. položky 7000

Franz J. BLANK *

(Sindolsheim/Baden 1932 geb.) "Tänzerinnen" unten rechts signiert und datiert: F. J. Blank, Acryl auf Leinwand, ca. 100 x 150 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

31.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz J. BLANK *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 31.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.01. - 31.01.2013