Čís. položky 7000

DUPONT

DUPONT - Um?ní, starožitnosti, šperky

Gasfeuerzeug, Metall, vergoldet, 103,5 g, Originaletui, Papiere, Garantie und Rechnung Nov.2009, geringfügige Gebrauchsspuren

Expert: Thomas Salzburger Thomas Salzburger

31.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

DUPONT

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 31.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.01. - 31.01.2013