Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

LÖCHEN?

LÖCHEN? - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Österreichischer Maler des 20. Jhdts.) "Die Althangasse in Krems an der Donau" unten rechts undeutlich signiert: Löchen?, datiert: 1965, Aquarell auf Papier, ca. 42 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

LÖCHEN?

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 17.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2013