Čís. položky 90

Joan Miro *

Joan Miro * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Montroig 1893-1983 Palma di Mallorca, Studium an der Acad. Galli, tätig in Paris) "Maravillas con variaciones acrosticas - 20", in der Platte signiert Miro, Lithografie in Farbe nach Miro, Blattgröße 50 x 36 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

21.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joan Miro *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.12. - 21.12.2012