Hans Staudacher *
(born St. Urban 1923) "Tracks Millstatt", signed, dated H. Staudacher 82, labelled Millstatt, mixed media on paper, passepartout window 49 x 69 cm, framed, (K)
Provenance: from an Austrian collection
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
20.12.2012 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.207,-
EUR 2.200,- do EUR 3.200,-
Hans Staudacher *
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Aukce: | Moderní tisky, Sou?asné um?ní |
Datum: | 20.12.2012 - 16:00 |
Prohlídka: | 14.12. - 20.12.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 2.800,-
Položky z jiných aukcí
- Aldo Turiano
- 3 Öllampen, Ende 19./Anfang 20. Jh.,
- Hermann Nitsch *