Čís. položky 7000

Heinz STANGL*

(Wien 1942 - 2008) 2 Radierungen, Nr.3/100 und 70/100, jeweils signiert, je ca. 20 x 30 cm,

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Heinz STANGL*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2012