Čís. položky 126

Gregor Traversa *

(Graz 1941-2007, Mitbegründer der Galerie im Cafe Schillerhof, Sommerakademie Salzburg) "Pin-Up", signiert, datiert Gregor Traversa 79, E. A., Radierung, Stockgröße 14,5 x 12 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Lit.:Gregor Traversa, Radierungen 1969-1999, S.11, Abb. 69.

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

06.12.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gregor Traversa *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Graz
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.12.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.11. - 06.12.2012