Giuseppe Spagnulo *
(born Grottaglie in 1936) Untitled, 1977, iron, 28 x 17 x 17 cm, (PP)
Provenance:
Collection Volker Feierabend, Italy (purchased directly from the artist);
Private Collection, Italy
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
29.11.2012 - 18:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 8.750,-
- Odhadní cena:
-
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-
Giuseppe Spagnulo *
(born Grottaglie in 1936) Untitled, 1977, iron, 28 x 17 x 17 cm, (PP)
Provenance:
Collection Volker Feierabend, Italy (purchased directly from the artist);
Private Collection, Italy
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Sou?asné um?ní |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 29.11.2012 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 17.11. - 29.11.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Taschenuhr mit Viertelstundenrepetition
- Brillantring zus. ca. 0,50 ct
- 2019 Vosne-Romanée 1er Cru Les Suchots AOC, Domaine de l'Arlot, Burgund, 95 Falstaff-Punkte, 2 Flaschen
- Vier gerahmte Motive nach dem Zyklus , Les heures du Jour' (Die vier Tageszeiten, 1899) von Alphonse Mucha: Éveil du matin, Éclat du jour, Réverie du soir, Repos de la nuit, neuzeitliche Ausführung
- "Haldersau" - Wildschwein mit Hirsch- Reh- und Gamsgeweih,