Čís. položky 195-034770/0006

Unbekannt

Unbekannt - Klenoty, umění a starožitnosti

(wohl deutscher Romantiker, 1. Hälfte 19. Jahrhundert) Madonna mit Kind, Öl auf Leinwand, restauriert, ca. 46 x 33,5 cm, beschädigt, gerahmt Ruf 400

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

05.10.2017 - 15:42

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.10.2017 - 15:42
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.09. - 05.10.2017