Čís. položky 377

Altschliffbrillantdamenring

Altschliffbrillantdamenring - Podzimní aukce

ca. 0,85 ct, Weißgold 750, in Krappenfassung, 2,8 g, RW 56øG3 Ruf 700,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Altschliffbrillantdamenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.11. - 15.11.2012