Brillant-Diamant-Ohrclips
Weißgold 585, Brillanten und Altschliff-Diamanten, zus. ca.4 ct, 13,3 g øG12
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.750,-
EUR 3.200,- do EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Brillant-Diamant-Ohrclips
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 15.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 15.11.2012 |