Stefanie von Strechine
(Odessa 1858 geb.) Im Hafen von Venedig, signiert S. v. Strechine, Öl auf Karton, 23,5 x 30,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
01.10.2012 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.558,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Stefanie von Strechine
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 01.10.2012 - 17:00 |
Prohlídka: | 27.09. - 01.10.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)