Čís. položky 093-071141/0000

Franz Schicker *

(Regau 1915-2010 Gmunden) "Rosen", signiert Schicker, datiert 8.11.83, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 32,5 x 42,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.10.2017 - 16:38

Vyvolávací cena:

Franz Schicker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.10.2017 - 16:38
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.09. - 04.10.2017