Franz Schicker *
(Regau 1915-2010 Gmunden) "Rosen", signiert Schicker, datiert 8.11.83, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 32,5 x 42,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.10.2017 - 16:38
- Vyvolávací cena:
Franz Schicker *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.10.2017 - 16:38 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.09. - 04.10.2017 |