Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Otto Karl HOFFMANN *

Otto Karl HOFFMANN * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Linz 1905 - 1963 Salzburg) "Kaprun - Moserboden, oberer Stausee" unten rechts signiert, Rückseite betitelt, Öl auf Malkarton, ca. 50 x 60 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Otto Karl HOFFMANN *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.06. - 05.07.2012