Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Sergius Pauser

(Wien 1896-1970 Klosterneuburg) "Sitzende Dame (Ilse Meinold)", rechts unten signiert und datiert Sergius Pauser 1930, Öl/Leinwand, Werkverzeichnis S. Pauser, Nr. 123, ca. 92 x 73 cm, gerahmt

Lit.: R. Feuchtmüller, Sergius Pauser, Wien 1976

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 10.000,-

Sergius Pauser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012