Čís. položky 7906

Marcellus Coffermans

(Flömischer Meister, gest. nach 1575) Nachfolger Christus am Kreuz mit Assistenzfiguren, Öl auf Holz, 28 x 22 cm, ungerahmt,

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

28.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Marcellus Coffermans

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012