Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Wohl Österreichischer Kopist 20. Jhdt.

Wohl Österreichischer Kopist 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Stillleben mit Früchten in Schüssel" Öl auf Holzplatte ca. 13 x 18 cm, Farbfehlstellen, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 21.06.2012