5 Alkoholtester "DRÄGER Alcotest 7110 MK III",
gebraucht, beschädigt, fehlen Teile, ohne Gewähr (BMVIT)
04.10.2017 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Po-Pá: 8.00 - 15.00
technik@dorotheum.at +43 1 602 04 58 |
Aukce: | Motorová vozidla a technika |
Datum: | 04.10.2017 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Vösendorf |
Prohlídka: | 28.09. - 04.10.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantmemoryring
- Lange Kette