Čís. položky 226

Ernst Gradischnig *

(Wiendorf/Ktn. 1949 geb.) Lithografie, "Landschaft", signiert Gradischnig, datiert 79, mit E. A. beschriftet, 38,5 x 52,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Gradischnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.06. - 13.06.2012