Čís. položky 342

F. Oskar Knapp, Budapest 1914 geb.

Blume in Vase, Öl auf Holz, signiert F. O. Knapp, 40 x 30 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.11. - 13.11.2010