Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312

Robert Clark Indiana, New Castle Indiana 1928 geb.

Robert Clark Indiana, New Castle Indiana 1928 geb. - Kunst, Antiquitäten, Schmuck, Sammelobjekte und historische Unterhaltungstechnik

"The figure five" 1997, Lithographie in Farbe 56 x 42,5 cm Auflage: 395 Stück, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.11.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Datum: 15.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.11. - 13.11.2010