Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 205

Hudoznik DOBROVOLJSKI

Hudoznik DOBROVOLJSKI - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

(Russisch, 20. Jhdt.) "Verschneite Dorflandschaft" unten rechts kyrillisch signiert: H. Dobrovoljski, datiert: 1943, Öl auf Leinwand, ca. 52 x 71 cm, gerahmt Ruf 900

Rückseitige kyrillische Widmung an einen Offizier

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Hudoznik DOBROVOLJSKI

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 16.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 16.11.2010