Čís. položky 2

Martin Stachl

"Dorfkirche", signiert und datiert 1977, Öl/Leinwand, ca. 70 x 50 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

29.09.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Martin Stachl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 20.09. - 29.09.2010