Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Künstler um 1900

Schmerzensmann, Kopie nach Guido Reni, signiert und datiert F, Mayer cop. 1903, Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm,gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.09.2010 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Paintings - Varia
Datum: 15.09.2010 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.09. - 15.09.2010