Čís. položky 9999

2 silberne Schlüsseltaschenuhren

, Werke und Gehäuse beschädigt, England 2. Hälfte 19. Jh., 2 Schlüssel

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

15.09.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.09. - 15.09.2010