Čís. položky 7904

Künstler um 1900

Madonna della Sedia, nach Raffael, Öl auf Leinwand, 84,5x 79 cm,gerahmt, runder Bildausschnitt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 31.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.08. - 31.08.2010