Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6880

Österreichischer Maler des 18. Jh.

Rückseite beschriftet "Christus auf dem Ölberg", Öl/Karton, ca. 41 x 30 cm, restauriert, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 01.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.08. - 01.09.2010