Čís. položky 7904

Italienische (?) Schule

um 1800 Süditalienische Küstenlandschaft, Öl auf Holz, 23 x 32 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

28.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Italienische (?) Schule

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 28.07.2010