Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

KRÖPL

(Maler des 20. Jhdts.) "Flusslandschaft mit Dampfer" unten rechts signiert: Kröpl, Öl auf Leinwand, ca. 43 x 68 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

01.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

KRÖPL

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 01.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.06. - 01.07.2010