Čís. položky 7906

Johann Martin Schmidt, gen. Kremser Schmidt

Grafenwörth/Krems 1718-1801 Stein/Donau) Umkreis Christus vor dem Hohen Priester, Öl auf Leinwand, 30,5 x 24,5 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

11.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.05. - 11.05.2010