Čís. položky 9999

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, rechts unten signiert und datiert K. Korab (19)72, nummeriert 28/150, Serigrafie, Blattgröße ca. 70 x 56 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.02. - 19.02.2014