Čís. položky 7007 +

Rundes Medaillon

Rundes Medaillon - Letní aukce

,Öl auf Blech, Mutter Anna lehrt Maria lesen, 13,5 cm, Ende 19. Jh., (Ki).

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Rundes Medaillon

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013