Čís. položky 7901

Karl Kaufmann

Karl Kaufmann - Letní aukce

(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Ein Sommertag am Fluss, signiert, datiert mit dem Pseudonym J. Rollin 1895, Öl auf Leinwand, 53 x 42 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Karl Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013