Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hinterglasbild, Osteuropäisch 19. Jhdt

. "Christus am Kreuz" ca. 30,5 x 23,5 cm , Farbreduktionen, gerahmt

richard.krautgartner@dorotheum.at

27.08.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.08.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.08. - 27.08.2009