Čís. položky 139-094285/0091

Amerikanisches Handelsschiff

Amerikanisches Handelsschiff - Starožitnosti

Hinterglasbild, 20. Jh., MERCHANT SHIP "AURORA" of Boston, Massachussetts Captain John Adams, gerahmt ca. 63 x 82 cm. (Rahme beschädigt).

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

28.03.2018 - 16:34

Vyvolávací cena:

Amerikanisches Handelsschiff

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.03.2018 - 16:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online