Čís. položky 045-194286/0000

Brillant Amethystgarnitur

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, best. aus: 2 Ohrclips mit Stiften, Anhänger, 49,1 g øg40

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.03.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Brillant Amethystgarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.03.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.03. - 28.03.2016