Čís. položky 195-035861/0014

Ferdinand (Feri) Schwarz

Ferdinand (Feri) Schwarz - Umění, starožitnosti a šperky

(Moskau 1869-1923 Wien) Wien, Dominikanerkirche, signiert unten rechts: Feri Schwarz Wien, Aquarell auf Papier, ca. 29,5 x 16,5 cm, fleckig, verglast, gerahmt Ruf 340

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.04.2018 - 16:53

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Ferdinand (Feri) Schwarz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.04.2018 - 16:53
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.04. - 12.04.2018