Brillantsolitär ca. 0,35 ct
Gold/ Weißgold 585, RW 51, Widmungsgravur, leichte Tragespuren 1,5 gøG2
04.04.2018 - 12:03
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantsolitär ca. 0,35 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Náramkové, klenoty a starožitnosti |
Datum: | 04.04.2018 - 12:03 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.03. - 03.04.2018 |