Čís. položky 138-063076/0001

Monogrammist R. K., um 1850

Monogrammist R. K., um 1850 - Obrazy

Wilder Gebirgsbach, monogrammiert (ligiert), datiert R. K. 1847, Öl auf Leinwand, 79 x 103 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.03.2018 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Monogrammist R. K., um 1850

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.03.2018 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online