Čís. položky 195-036143/0001

Erich Otto Engel

Erich Otto Engel - Umění, starožitnosti a šperky

(1866-1943) Hühner am Bauernhof, unten rechts: E. O. Engel, Öl auf Leinwand, ca. 82 x 114 cm, Originalrahmen etwas beschädigt Ruf 800

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

26.04.2018 - 16:03

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Erich Otto Engel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.04.2018 - 16:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.04. - 26.04.2018