Čís. položky 218

Aleš Mikoláš (Mirotice 1852 - 1913 Praha)

Návrh na sgrafito, signováno a datováno vpravo dole Aleš 1896, uhel/papír fixovaný na plátně, 179,5 x 67,5 cm, poškozeno (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018